Teledyski i filmy promocyjne z drona

Poszukujesz sprawdzonej i doświadczonej firmy do realizacji nagrań teledysku lub filmu promocyjnego dla jednostki samorządowej lub miasta? Oczekujesz sprawnej współpracy i wyjątkowych ujęć z drona? SkyFoto wykona dla Ciebie zdjęcia i filmy przy użyciu drona, a także zapewni montaż filmu promocyjnego i teledysku. Dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.

Filmy promocyjne przy użyciu drona

Film promocyjny, np. miasta jest zarazem jego wizytówką, którą każdy mieszkaniec chce się pochwalić i nim dzielić ze światem, dlatego warto zadbać o to, aby spełniał najwyższe standardy. Jego celem jest zarówno rozsławienie naszej okolicy wśród turystów, ale także wśród inwestorów, dlatego warto ująć w nim wszystkie atrakcje regionu.

W tym celu sprawdzi się dron, za pomocą którego można wykonywać niezwykłe ujęcia dużych obszarów, dokonywać ciekawych zbliżeń i sprawić, że nasz film promocyjny będzie przyciągał uwagę. Dzięki dronom jesteśmy w stanie dotrzeć w trudno dostępne miejsca i uwiecznić je wykonując ujęcia z lotu ptaka.

Piękne zabytki i atrakcje miasta, tereny rekreacyjne, a nawet imprezy masowe – to wszystko warto wykorzystać w filmie promocyjnym miasta lub regionu, żeby zaledwie w kilka minut trwania nagrania pokazać całe piękno naszej okolicy.

Obejrzyj nasz film ze Święta Wisły w Toruniu:

Teledyski z wykorzystaniem drona

Dobry teledysk muzyczny często zapewnia dobrą promocję całej płycie oraz artyście. Ciekawe teledyski zapadają w pamięć i często piosenka kojarzona jest od razu z jej teledyskiem. Realizatorzy klipów muzycznych od dawna wykorzystują drony w nagraniach, bo dzięki niezwykłym ujęciom z lotu ptaka teledysk staje się bardzo atrakcyjny, a w połączeniu z muzyką i dotyka ludzkiej wrażliwości i staje się ciekawym wyróżnikiem.

Dziś niemal każdy muzyczny hit w swoim teledysku zawiera ujęcia z powietrza. Nasze teledyski nagrywane przy użyciu drona charakteryzują się najwyższą jakością i doskonale sprawdzą się przy promocji muzyki zarówno w Internecie jak i Telewizji.

SkyFoto do nagrań filmów promocyjnych i teledysków wykorzystuje wysokiej jakości kamery DJI Zenmuse X3 i X5S . Dzięki czemu możesz być pewien/pewna, że film promocyjny czy teledysk wykonany z naszą pomocą będzie charakteryzował się wysoką jakością i profesjonalizmem. Oprócz nagrań ujęć z wykorzystaniem drona, realizujemy również usługę montażu filmu.

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który na co dzień współpracuje z jedną z największych stacji telewizyjnych w Polsce. Większość produkcji, które wykonujemy jest realizowana na żywo co wymaga szybkiej reakcji operatora i precyzji w doborze ujęć. Są to produkcje informacyjne, edukacyjne, artystyczne, sportowe. Pracujemy w zespole 2-osobowym: operator drona i operator kamery. Posiadamy uprawnienia do wykonywania lotów dronem wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Realizujemy nagrania na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.

Related Posts