O nas

Jako operatorzy kamer w „ujęciach z drona” wykorzystujemy ponad 10 letnie doświadczenie zdobyte w jednej z wiodących stacji telewizyjnej w Polsce.

Swoje doświadczenie zdobywaliśmy przy pracy w wielu bardzo różnych produkcjach. Od projektów realizowanych na jedną kamerę przez produkcje wielokamerowe. Wykonywane w różnych studiach telewizyjnych, plenerach. Pracując na kranie kamerowm , technokranie, jaździe kamerowej, stedicam.
Większość tych produkcji wykonywana jest na żywo co wymaga szybkiej reakcji operatora i precyzji w doborze ujęć. Są to produkcje informacyjne, edukacyjne, artystyczne, sportowe.
Różnorodność produkcji niesie za sobą doboru najlepszej kompozycji kadru, klimatu, dynamiki ujęcia dostosowanej do charakteru zdjęć.
Jesteśmy licencjonowanymi pilotami dronów posiadającymi Świadectwa Kwalifikacji Personelu Lotniczego UAVO wydanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Latamy tylko tam gdzie pozwala na to prawo. W przestrzeni kontrolowanej CTR ściśle współpracujemy z wieżami kontroli lotu odpowiednimi dla danego regionu.

Wisła z drona

NAPISZ DO NAS

LUB INACZEJ

zadzwoń:
Piotrek

606 475 354

Wiktor

668 352 353

napisz e-mail:
kontakt@skyfoto.com.pl