Filmy i zdjęcia z drona w nadzorze budowlanym

Filmy i zdjęcia z wykorzystaniem drona mają bardzo szerokie zastosowania. Dziś to nie tylko film promocyjny, czy ciekawa pamiątka z wesela, ale także nowe możliwości w nadzorze budowlanym.

Dron jest niewielkich rozmiarów i jest w stanie dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca czy z perspektywy, do których dostęp w normalnych warunkach byłby niemożliwy. Dzięki czemu zdjęcia i filmy z drona są wykorzystywane przez deweloperów do dokumentacji postępu prac budowlanych. Takie materiały są później wykorzystywane również do promocji nowych osiedli, bo w atrakcyjny sposób obrazują w jaki sposób „rosną” nowe osiedla czy centra handlowe.

Inspekcja przy użyciu drona

Dzięki możliwości dotarcia w trudne miejsce, dron doskonale sprawdzi się do wykonania ekspertyzy uszkodzonego wysokiego budynku, sypiącego się dachu czy cieknących rynien. Coraz częściej zdjęcia z powietrza wykorzystywane są również przy sporządzaniu dokumentacji ubezpieczeniowej.

Lot dronem jest nieporównywalnie tańszy, łatwiejszy i bezpieczniejszy niż lot helikopterem, a profesjonalna kamera jest w stanie wykonać bardzo szczegółowe filmy i zdjęcia wraz ze zbliżeniami elementów budynków, na których zależy nam najbardziej.

Nadzór budowlany z wykorzystaniem drona

Zaletą dronów poza możliwością dotarcia w trudno dostępne miejsca jest również spectrum ich działań. Zdjęcia i filmy z drona swoje zastosowanie znalazły również w nadzorze budowlanym dużych inwestycji, zajmujących duży obszar, np. dróg i autostrad.

Dzięki kamerze jesteśmy w stanie nadzorować ogromną inwestycję z zaledwie jednego punktu i dostrzec mankamenty inwestycji, których bez ujęć z lotu ptaka nie udałoby się wychwycić.

SkyFoto wspiera firmy budowlane w nadzorach inwestycji. Wykonujemy zdjęcia i filmy obiektów budowlanych, filmujemy z drona duże inwestycje, których nie da się wykonać zwykłą kamerą czy aparatem, np. place budowy, autostrady i drogi.

Ze zgromadzonych materiałów zmontujemy dla Państwa film promocyjny z atrakcyjnymi dla odbiorcy ujęciami z lotu ptaka ukazujący wszystkie zalety inwestycji.

Filmy z drona w promocji nieruchomości

Coraz częściej zdjęcia i filmy z powietrza są wykorzystywane przez agencje nieruchomości do pokazania wszystkich atutów oferowanego domu, budynku czy działki. Dzięki takim ujęciom jesteśmy w stanie zobrazować potencjalnym klientom nieruchomości zalety położenia czy znajdujące się w pobliżu udogodnienia jak las, park, place zabaw, szkoła i inne. Taki film promocyjny nieruchomości jest w stanie lepiej zadziałać niż niejedno zdjęcie z lądu.

Naszą ofertę kierujemy szczególnie do deweloperów, firm budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, właścicieli gospodarstw rolnych czy właścicieli prywatnych domów jednorodzinnych. Działamy na terenie całej Polski. Posiadamy niezbędne uprawnienia do operowania dronem wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Działamy w zespole 2-osobowym: operatora kamery i operatora drona.

Zapraszamy do współpracy.

Related Posts