Filmy z drona

Specjalizujemy się w pięknych ujęciach z drona. W tym celu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt – bezzałogowy statek powietrzny wyposażony w kamerę wysokiej jakości o rozdzielczości do 5,2 K. Filmy z drona realizowane są przez pilota drona i operatora kamery dysponujących świadectwem kwalifikacji personelu lotniczego UAVO, który nadawany jest przez Urząd Lotnictwa Cywilnego i uprawnia do wykonywania lotów dronem w celach komercyjnych. Wysokiej jakości sprzęt, a także nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, że jesteśmy w stanie wykonać bardzo precyzyjne i niepowtarzalne ujęcia z lotu ptaka.

Kamery którymi nagrywamy ( DJI Zenmuse X3, X5S ) dają możliwość nagrywania z dynamiką tonalną równą 12.8 przysłony, mogą one współpracować z ośmioma standardowymi modelami obiektywów Micro 4/3 o ogniskowych od 9 do 45mm. Dzięki nowemu systemowi obróbki obrazu CineCore 2.0 zintegrowanemu z quadrocopterem Inspire 2, Zenmuse X5S jest w stanie nagrywać video 5.2K/30fps CinemaDNG i Apple ProRes oraz 4K/60fps H.264 lub H.265 (100 Mb/s).

Dlaczego dron? Dron jest w stanie bez problemu dotrzeć do miejsc trudno dostępnych lub niedostępnych dla śmigłowców. Nagrywanie filmów dronem jest także mniej kosztowne i bardziej precyzyjne. Ujęcia z drona wykorzystuje się w bardzo szerokim zakresie. Są to przede wszystkim: filmy komercyjne (reklamowe), teledyski, filmy z lotu ptaka z imprez plenerowych i uroczystości, a także wszelkie inspekcje techniczne czy dokumentacje budowlane.

Nasze filmy odpowiadają na zapotrzebowanie klientów zarówno pod względem ujęć jak i specyfikacji technicznej filmu. Zapraszamy do współpracy

Warszawa - Wisła z drona