Festiwal Wisły w Toruniu – realizacja filmu z wykorzystaniem drona

W sierpniu tego roku mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w Festiwalu Wisły organizowanym we Włocławku, Ciechocinku i Toruniu. Impreza trwała 4 dni. Braliśmy w nim udział jako załoga Oskara Kolberga jak i załoga www.skyfoto.com.pl, nagrywając film promocyjny z imprezy przy użyciu drona.

Nasza szkuta „Oskar Kolberg” była na tym pięknym festiwalu tak jak i 38 statków i łodzi rzecznych z terenu całej Polski. Były baty, galary, szkuty, dubasy, łodygi, lejtaki. Ich załogi to ludzie doceniający w pełni Wisłę, spędzający na niej każdą wolną chwilę. Żyjący na rzece. Przybyły też łodzie gabarre z francuskiej Loary. Wśród jedenastoosobowej grupy Francuzów wyróżniał się Jean-Marc Benoit, czyli popularny we Francji „Bibi”, który płynął na Festiwal Wisły miesiąc rzekami i kanałami Europy.

Dzięki uprzejmości organizatorów przypominamy ten festiwal. Zobaczcie nasz film promocyjny ze Święta Wisły w Toruniu nagrany z wykorzystaniem naszego drona.

Celem imprezy jest promowanie piękna jednego z najbardziej malowniczych odcinków Wisły oraz tradycji związanych z terenami nadwiślańskimi. To doskonała okazja do spotkania z ludźmi-zapaleńcami, którzy rekonstruują dawne drewniane jednostki – większe szkuty, galary i baty, którymi kiedyś spławiano Wisłą towary, a także mniejsze łodzie służące głównie do połowu ryb, czyli lejtaki i miejscowe nieszawki.

Imprezie towarzyszyło wiele atrakcji, w tym koncerty, pokazy rzemiosła i prezentacja nadwiślańskich smaków, w tym tradycyjnych potraw i nalewek.

Realizujemy zdjęcia i filmy z drona na terenie całej Polski. Jeżeli poszukujesz firmy do realizacji filmu promocyjnego Twojego regionu, zapraszamy do współpracy i kontaktu. Zapewniamy wysoką jakość usług. Posiadamy uprawnienia do lotów dronem wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Realizujemy zdjęcia i filmy promocyjne z drona dla firm, jednostek samorządowych i osób prywatnych.

Related Posts